Seriál Som mama si získal mnohé fanúšičky hlavne z radov mamičiek, ktoré si svojráznu a originálnu Tinu v podaní Kristíny Tormovej nesmierne obľúbili. Rovnako ako jej predstaviteľka, aj seriálová hrdinka sa stala mamou dvojičiek. Pred Vianocami sme sa rozlúčili s prvou sériou, no natočila sa už ďalšia.

 

Pred časom sme informovali, že v nej nebude chýbať aj napriek najmladšiemu prírastku do rodiny herečka Zuzana Kanócz. Jej malá Leila ju sprevádzala aj na natáčanie. Vyzerá to tak, že osudy Tiny Rojkovej nás opäť pobavia a máme sa na čo tešiť už budúci týždeň. Kristína Tormová na svojom Instagrame prezradila, že druhá séria štartuje už 16. januára. Podľa televízneho programu TV JOJ si prvé dve časti budete môcť pozrieť opäť v stredu od 20:35.

Záver prvej série skončil romanticky, keď Robo požiadal Tinu o ruku. Avšak, prvý obraz druhej série nebude ani zďaleka taký romantický ako by sa dalo čakať. Na Instagrame Kristíny Tormovej sa objavila fotka, ktorá je toho jasným dôkazom. “Aaaa rovno z prvého obrazu druhej série,” napísala k nej Kristína a dodala, že nič viac neprezradí. No načrtla, že by mohlo ísť aj o rozlúčku so slobodou. Niektoré diváčky si ale myslia, že zomrel Tinin kocúr: “Ja si myslím že umrel pán Komenský,” komentovala Daniela.

O čo v skutočnosti ide a čo sa skrýva za čiernym outfitom Kristíny Tormovej, sa dozvieme už čoskoro. Nezabudnite, v stredu 16. januára od pol deviatej. 🙂

Takto vyzerá prvý obraz druhej série:

dinsta

Zdroj/Foto: Instagram.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.