Odkedy sa dal dokopy s Adelou, stali sa terčom sledovania novinárov. Každého totiž zaujíma ich vzťah, majú už po svadbe, obaja sú v najlepšom veku, nerozmýšľa dvojica už o bábätku? Odpoveď Viktora Vás určite zarazí!

 

Neustále sa oboch pýtajú dokonca aj cudzí ľudia, kedy plánujú dieťa. Moderátor Televíznych novín Viktor to už asi nemohol počúvať, tak sa k tomu vyjadril prostredníctvom sociálnej siete. Moderátor musel byť vážne odhodlaný, keď zverejnil takúto otvorenú spoveď na internete.

Všetci si totiž myslia, že by Adela mohla byť neplodná, no Viktor priznal, že problémy s plodnosťou má on. Podľa jeho slov má nízky počet spermií, ktoré sa blížia k hranici neplodnosti. Na záver vyzýva ostatných partnerov, aby nečakali do doby, kedy budú chcieť mať dieťa, pretože by už mohlo byť neskoro. Jeho oficiálne vyjadrenie a príbeh si môžte pozrieť —TU— !

Zdroj: tvnoviny.sk  | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)