Dieťa Absolútna bezmocnosť mamičky Katky: Vodička jej nacúvala do kočíka a zachovala sa...

Absolútna bezmocnosť mamičky Katky: Vodička jej nacúvala do kočíka a zachovala sa hrozne!

Jeden z najhorších zážitkov prežila bývalá Miss Katarína Manová. Počas prechádzky so synčekom jej do kočíka nacúvalo auto priamo na priechode pre chodcov! Navyše, vodička sa zachovala bezohľadne. Teraz sa zhrozená mamička snaží varovať ostatných rodičov, ale aj vodičov, aby boli opatrní a dávali si pozor.

 

Veľmi nepríjemný a stresujúci zážitok sa stal bývalej Miss Katke Manovej. Na svojom profile sociálnej siete Facebook zverejnila príspevok, z ktorého prejde mráz po chrbte nejednej mamičke.

„Dnes mi jedna žena nacúvala do kočíka na priechode pre chodcov a bezstarostne odišla. V tej sekunde som sa zmohla len na búchanie po kufri a kričanie, bola to absolútna bezmocnosť. Pani pokojne cúvala ďalej.“

Bezohľadná vodička

Zarážajúce na celom incidente je to, že vodička ani len nevystúpila z auta von, aby sa presvedčila, či je dieťa v poriadku. Preľaknutá mamička si bohužiaľ nevšimla značku auta ani štátnu poznávaciu značku, pamätá si iba to, že bolo striebornej farby.

Jej malý synček Mirko je našťastie v poriadku a nič sa mu nestalo. „Pani cúvala do priechodu rovno na kočík, ktorý mi vytrhlo z rúk. Vďakabohu ho odtlačila a malý sa neprevrátil. Je v poriadku,“ vyjadrila sa Katka pre portál najmama.sk.

Či išlo o nepozornosť vodičky alebo kočík v spätnom zrkadle žena nevidela, sa už asi nedozvieme. Každopádne zúfalé búchanie matky na kufor auta počuť musela, dokonca sa im aj pohľady stretli v spätnom zrkadle a preto je zarážajúce, že žena bez ospravedlnenia odišla preč.

“Bol to najhorší zážitok, neprajem ho zažiť nikomu. Ľudia kričali, bola to absolútna bezmocnosť”.

Preto je vhodné upozorniť všetkých vodičov, aby si dávali pozor a na cestách jazdili opatrne. Nikdy neviete, koho pri cúvaní máte za autom, môže to byť napríklad aj dieťa v kočíku.

Zdroj: Facebook, najmama.sk | Foto: Instagram