Adela a Viktor Vinczeovci si užívajú spoločné chvíle vo dvojici a manželstvo im klape. Sú na rovnakej vlne a pôsobia harmonicky. Už v roku 2017 ale prekvapil mladý markizák verejnosť svojim priznaním, v ktorom uviedol, že má problém so spermiami.

Spravil tak preto, lebo ho už otravovali večné otázky okolia na tému, kedy s Adelou budú mať dieťa. Pred pár mesiacmi mali podať žiadosť o adopciu na Úrad sociálnych vecí a rodiny a ako píše portál pluska.sk, navštevujú aj adopčnú prípravu. Túto správu potvrdil aj samotný Viktor.

Možnosť umelého oplodnenia dvojica odmieta s odôvodnením, že to nie je ich cesta. Keďže moderátor televíznych novín je aktívny na Instagrame, dal svojim fanúšikom možnosť klásť mu otázky. K téme adopcii sa dôverne spýtal aj jeden z nich: ,,Trošku na telo. V otázke adopcii ste v pohode aj s rómskym dieťaťom?“

Viktor bez váhania odpovedal: „V tejto chvíli to nevylučujeme.“ Adela sa s týmto názorom stotožňuje. Keďže adopcia je veľmi zdĺhavý proces, momentálne sa nachádzajú v rovnakej fáze ako pred pár mesiacmi.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram /Viktor Vincze