Dieťa Adrianin syn dostal od jej priateľa krutý trest: Ona sa prizerala!

Adrianin syn dostal od jej priateľa krutý trest: Ona sa prizerala!

Niektorí ľudia by dali všetko na svete za to, aby do ich života pribudlo malé stvorenie a stali sa rodičmi. Iní, ktorí majú to obrovské šťastie, že im bolo dopriate zdravé dieťa, si to nevážia. Takáto je realita. Ľudí, ktorí sú zlí na tých najmenších, ubližujú a týrajú, je čoraz viac. Nasledujúci tragický prípad vás zabolí.

 

Mama trojročného Alfieho cestovala so synom a jej partnerom v aute. Ako to býva, chlapček bol netrpezlivý a začal plakať. Ako každý milujúci rodič vie, za nárekom Alfieho mohlo byť kadečo. Možno bol hladný, unavený či v nepohode. Bohužiaľ mama Adriana a ani jej priateľ Stephen Waterson príčinu nezisťovali a rozhodli sa pre radikálne riešenie.

Alfieho privrel medzi sedadlami

Adrianinho priateľa znervózňoval plač malého chlapca natoľko, že sa rozhodol pre šokujúci čin. Alfieho privrel medzi zadné a predné sedadlá. Predné sedadlo posunul dozadu natoľko, že sa chlapec nemohol ani pohnúť a dokonca ani dýchať. Zúfalo prosil 23-ročnú mamu o pomoc, no tá nápad považovala za dobrý a trápeniu syna sa prizerala.

Malému chlapcovi už nič nepomohlo

Až sa pár napokon dočkal a malý Alfie už zostal ticho. Chlapcovi síce ešte v aute podávali prvú pomoc a odviezli ho do nemocnice, ale už bolo neskoro. Z nedostatku kyslíka a pomliaždenín spôsobených pritlačením medzi sedadlá žil úbohý chlapček ešte niekoľko dní, no jeho srdiečko mu vypovedalo službu. Matka s priateľom čelia obvineniu, všetky ohavnosti tohto prípadu vyplávali na povrch až na súde.

Zdroj/Foto: youtube.com