Rodina Aj celebrity sú „len“ mamičky

Aj celebrity sú „len“ mamičky

A niektoré dokonca celkom normálne (ako je to len v Hollywoode a svetovom šoubiznise možné). 🙂

Hoci by si mohli dovoliť všelijaké výstrelky, aby boli čo najviac odbremenené od náročných mamičkovských povinností, mnohé sú šťastnými maminami so všetkým, čo k tomu patrí. Svojim drobcom varia, nakupujú, chodia s nimi na detské oslavy, do ZOO a popri občasnom odskočení si z materskej do nahrávacieho štúdia, na fotenie či do filmových ateliérov sú tými najlepšími mamičkami, aké len byť môžu.

Jennifer Garner

Slávna herečka, ktorá má s nemenej známym manželom, hercom Benom Affleckom tri detičky (dve dcérky a najmladšieho synčeka), sa o svoju početnú rodinku príkladne stará. Pravidelné nákupy zdravých potravín, rozvážanie detí do školy, na krúžky, snaha viesť čo možno najnormálnejší život. A hoci kariéru nezavesila celkom na klinec, je jasné, čo je posledné roky jej najväčšou prioritou. Okrem rodiny a natáčania filmov sa Jen venuje aj charite.

jg

Jessica Alba

Štýlová herečka, módna ikona, no predovšetkým mama dvoch dcér a milujúca manželka. 34-ročná Jessica, ktorá napriek dvom deťom nestratila nič zo svojho dievčenského šarmu, sa zjavne v úlohe matky našla. A veru jej to aj s rodinkou pristane…

ja

Julia Roberts

Taktiež trojnásobná mamička, ktorej najväčšou snahou je, aby jej deti žili čo najďalej od kamier a pozlátky šoubiznisu. Uznávaná herečka s úchvatným úsmevom je najšťastnejšia doma na ranči v Novom Mexiku so svojou rodinou.

jr uprav

Natalie Portman

Aj talentovaná herečka je už mamičkou. Vydatá je za francúzskeho tanečníka a choreografa Benjamina Millepieda, s ktorým má syna. O toho sa príkladne stará, po získaní Oscara za film Čierna labuť a následnom pôrode sa stiahla z očí verejnosti, aby mohla byť mamičkou na plný úväzok.

np upr

Mila Kunis

Relatívne čerstvá mamička, obľúbená americká herečka Mila Kunis, ktorá rovnako známemu Ashtonovi Kutcherovi porodila dcérku, je ďalšia z celebritných mamičiek, ktorá sa s dieťatkom na verejnosti príliš nepretŕča. O to viac si vychutnáva najkrajšiu úlohu svojho života a pri pohľade na mladú rodinku je zrejmé, že im k šťastiu nič viac nechýba.

mk foto

Alessandra Ambrosio

Krásna modelka, anjelik Victoria´s Secret je dvojnásobnou mamičkou. Spolu s partnerom Jamiem Mazurom vychováva dcérku a syna, pričom o svoju rodinku sa príkladne stará. Zdravá domáca strava, pobyt na čerstvom vzduchu, pohyb – Alessandra je presvedčenou vyznávačkou aktívneho životného štýlu, čo sa odráža nielen na jej dokonalej postave, ale aj spokojnosti celej rodiny.

aa uprav

Giselle Budchen

Najbohatšia supermodelka z Brazílie má s hráčom amerického futbalu, Tomom Bradym, syna aj dcérku. Giselle je zanietenou konzumentkou bio potravín a ekologickou aktivistkou, čo pravdaže prenáša aj do spôsobu života svojej rodiny.

gb tit

Gwen Stefani

Inšpiratívna speváčka, manželka a trojnásobná matka (dvaja chlapci a najmladšie dievčatko) svojho času zaujala (a mnohých vraj aj pobúrila) podporou dojčenia na verejnosti. Gwen je však hrdá mamička, ktorá sa nebojí prezentovať svoje názory. A tým motivuje a dodáva odvahu aj iným mamičkám.

gs

Všetko najlepšie prajeme nielen slávnym, ale všetkým mamičkám k ich dnešnému sviatku! Nech ste milované a máte koho milovať!

(zdroj/foto: facebook.com, instagram.com, en.wikipedia.org)