Kedysi na ženy stačilo hodiť trenky a už boli v druhom stave. Dnes je daňou modernej doby neplodnosť. Po rokoch čakania na tehotenstvo, Garyt a Lauren Walkerovi oznámili radostnú správu. Chceli poukázať, že za dvoma čiarkami sa môže skrývať ťažká cesta. Posolstvo neskutočne silnej fotografie, ktorú títo dvaja zverejnili, vám prenikne až do špiku kostí.

 
Manželský pár Garyt a Lauren Walkerovci bol ďalším párom s ceduľkou neplodnosť. O potomka sa pokúšali viac než tri roky. Nakoniec sa na nich usmialo šťastie a čakajú dve bábätká. Po strastiplnej ceste chceli upozorniť na problém čoraz častejšej neplodnosti. Detské body obklopené injekciami a fľaštičkami.

Aj takto môže vyzeraž tehotenstvo

“452 Ihiel, 1000 sĺz, 1 operácia, 4 klomid/letrazol, 2 kolá IVF, 3 neúspešné transfery & 1 úžasný BOH,” napísala budúca mamička.
„Každá ihla so sebou priniesla veľa strachu, bolesti a nádeje. Každá z nich reprezentuje rozličný deň, cestu a emóciu,“ pokračuje vo svojom vyznaní.

Budúci rodičia

Na krku mala kopec diagnóz a podrobne popísala fyzicky i psychicky náročný proces umelého oplodnenia. Teraz sa chce naplno sústrediť na svoje detičky, ktoré by sa mali narodiť v auguste 2017. Párik sa môže tešiť na chlapčeka a dievčatko. Budúcim rodičom gratuluje stovky užívateľov, niektorí sa s nimi podelili s podobnou skúsenosťou. Sú dôkazom, že nádej umiera posledná. A pre tých, ktorí sa pýtajú bezdetných partnerov, kedy budú mať (konečne) bábätko, odkazujeme len jedno:

„Dajte si pozor na to, čo sa pýtate. Je dosť vysoká možnosť, že bábätko mať nemôžu.”

Foto: Facebook.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.