Rok 2019 je v slovenskom šoubiznise doslova “babyboom”. Zo všetkých strán sa dozvedáme radostné správy o zahájených tehotenstvách alebo nových prírastkoch. Do klubu mamičiek sa o niekoľko mesiacov pridá ďalšia známa Slovenka. Spolu s manželom sa podelili s radostnou správou.

Jasmine Alagic robí už tri týždne radosť synček Sanel, hviezda Oteckov Mary Bartalos je maminou malého Liama už takmer dva mesiace a jej herecká kolegyňa je v počiatkoch tehotenstva. Populárna muzikálová herečka Mirka Partlová, ktorú poznáme najmä ako “Angie” z denného seriálu Panelák sa stane mamičkou.

Jej druhým domovom sú divadelné a koncertné dosky a svoje umenie pred časom ukázala aj v markizáckom formáte Tvoja tvár znie povedome. Sympatická blondínka je od minulého roka vydatou paňou. Jej manželom je Matej Gális, syn známeho športového moderátora Stanislava Gálisa. Dokonca ani on o utajenej svadbe vlani vôbec netušil.

Dvojica sa rozhodla podeliť na Instagrame s radostnou novinkou, pričom médiá žiadajú o súkromie: “Kedže vás máme všetkých radi, tak vám chceme ako PRVÍ oznámiť našu novinku. Držte nám palce a prosíme média o rešpektovanie súkromia (upozorňujem dopredu, nebudem odpovedať). Chceme si to užiť naplno ako rodina. Veď to nie je Nobelova cena. Len šťastie, ktoré máme.” 

Gálisovcom srdečne blahoželáme a tešíme sa s nimi. 🙂

Zdroj/Foto: Instagram /Mirka Partlová