V stredočínskej provincií Chu-pej sa dejú zázraky. Neplodná Číňanka porodila v siedmom mesiaci zdravého chlapca a šesť dní na to dve dievčatká, dvojičky! Ako je to možné? Ošetrujúca lekárka skonštatovala, že počas svojej 20-ročnej kariéry vidí toto po prvýkrát!

Mladá tridsiatnička sa vydala v roku 2012 a následne po svadbe sa snažili s manželom splodiť potomka. Minulý rok v auguste sa jej podarilo otehotnieť. Bolo to však výsledkom medicínskej liečby, ktorú podstúpila. Vtedy určite netušila, že liečba bude natoľko účinná a bude hneď v očakávaní trojčiat.

21. februára okolo druhej hodiny popoludní porodila táto žena prirodzeným spôsobom zdravého chlapca, ktorý vážil 1,44 kg. Kontrakcie však po tomto pôrode ustali.

Pretože deti pochádzali z dvoch vajíčok a mali taktiež dva plodové obaly a dve placenty, gynekologička rozhodla, že druhé tehotenstvo nechá naďalej pokračovať. O šesť dní neskôr o desiatej hodine večer žena porodila dve dievčatká. Čo je opäť veľmi zaujímavé, pôrod prebehol prirodzeným spôsobom.

Deti sú v inkubátore

Deti po pôrode boli umiestnené do inkubátora kvôli ich nízkej váhe.

„Toľko som snívala o deťoch, keď som nemohla otehotnieť. Teraz mám tri a neviem, čo budem robiť,“ prezradila s úsmevom prvorodička.

Zdroj/Foto: Chinanews.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Petra O.
Rovnováha, to je to, čo v živote hľadám, nachádzam i strácam a práve preto je všetko v poriadku. Prečo? Pretože jej hľadanie ma udržiava v strehu, jej nachádzanie mi ukazuje smer a jej strácanie vo mne prebúdza neistotu, ktorá ma učí ako žiť život v pokore.