AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Pomáda je kultový film. Pozná ho asi každá z vás. Hlavnú úlohu stvárnila krásna Olivia Newton-John. Jej dcérka bola rozkošná, keď bola malá, no teraz pohľad na ňu skôr desí. Po mnohých plastikách je z nej neprirodzená barbie.

Chloe Lattanzi sa snaží zarábať spevom. Ako malé dievčatko bola sladká, čím bola staršia, tým viac bola so sebou nespokojná. Vôbec sa krásou nepribližovala svojej mame. Možno preto sa týrala diétami, ktoré vyústili až do anorexie a musela sa ísť liečiť.

Teraz je Chloe zdravotne v poriadku, ale začala veľmi preferovať plastické operácie a čím ďalej, tým viac sa podobá bábike barbie. Mamička nie je z jej vzhľadu nadšená, ale v jej kariére ju podporuje a stojí pri nej.

Zdroj: casprezeny.sk | Foto: Instagram

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)