Každý si myslí, že životy kráľovských detí princa Williama a vojvodkyne Kate sú ako z rozprávky. Nuž, v niečom máte isto pravdu ale v niečom sa ich životy zhodujú aj s normálnymi deťmi, napríklad: navštevujú pravidelne školu a milujú Vianoce. Tento rok si pre nich rodičia prichystali niečo špeciálne!

 

Minuloročné Vianoce trávili George a Charlotte u rodiny Kate, preto sa tento rok rodičia rozhodli, že strávia Vianoce v kruhu rodiny u kráľovnej Alžbety, ktorá sa na nich veľmi teší.

Ona takisto miluje tento sviatok a nevie sa dočkať, kedy si spoločne sadnú za stôl, dajú si štedrovečernú večeru, rozbalia darčeky a budú hrať rôzne spoločenské hry, ktoré sa u nich tradujú už niekoľko rokov. Ich sviatočné zvyky sa príliš nelíšia od našich. Základom Vianoc nie sú darčeky a zhon, ale rodinná pohoda v kruhu najbližších!

 

Zdroj: najmama.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)