Krátko pred Vianocami herečka Mirka Partlová porodila svoje prvé dieťatko. Sviatky si už tak stihli užiť v trojici doma a na Instagrame sa pochválila aj fotkou pri stromčeku, na ktorej v náručí drží synčeka. Neprešiel ani mesiac od pôrodu a šťastná mamička sa zverila so svojimi pocitmi.

Predtým, ako na svet príde prvé dieťatko, si každá mamička nevie presne predstaviť, do čoho vlastne ide a čo materstvo obnáša. Prvé dni, týždne a mesiace bývajú náročné a niekedy aj chaotické. Dostaví sa nedostatok spánku a času a tiež únava. No toto všetko razom zmierni pohľad na malý uzlíček, ktorý z lásky prišiel na tento svet.

Mirka s manželom Matejom ešte širokej verejnosti neprezradili meno ich synčeka a nepotvrdili ani informácie portálu cas.sk, ktorý sa odvoláva na zdroj z okolia rodiny. Ten mal prezradiť, že chlapec sa volá Julian Daniel. Čerstvá mamička na sociálnu sieť pridala fotku z prechádzky a zverila sa so svojimi pocitmi novopečenej mamičky: “Krásne ránko! V prvom rade – Veľký obdiv všetkým matkám !!! Myslím si, že na materstvo sa nedá pripraviť, ale LEN nastaviť. Aj keď mi všetci vraveli, čo ma čaká, realita je úplne iná. Ale to všetko patrí k tomu a aj keď je to niekedy ťažké, viem, že sa časom nad tým pousmejem. Nie, nesťažujem sa! Práve naopak! Milujem ten pocit, keď som potrebná na maximum. Keď sa pozerám na to malinké klbko, ktoré keď spí je najkrajšie na svete. Ten malinký uzlík lásky.”

S jej slovami sa určite stotožnia mnohé maminy, ktoré si pred krátkym časom z pôrodnice priniesli nový prírastok do rodiny. Mirka priznáva aj kruhy pod očami a zároveň vzdáva hold všetkým ženám, ktoré sa vydali na cestu materstva: “V každom prípade si to užívam (aj s kruhmi pod očami) a naozaj obdivujem všetky ženy, ktoré sa dali na túto celoživotnú cestu a niektoré aj niekoľko krát a sú pri tom naďalej aktívne a nestratili samé seba. Ja ešte chvíľku potrebujem. Ale ide to. Veď sme predsa ŽENY a tie zvládnu naozaj všetko.” 

Zdroj/Foto: Instagram / Mirka Partlova