Tomu sa povie neuveriteľná nehoda, o obdobnej situácii sme v živote nepočuli. Manželom vypadla počas jazdy z auta 13-mesačná dcérka. A prišli na to až o 50 kilometrov neskôr, keď už boli doma. Nemali ani tušenie, kde sa ich ročná dcéra Rohitha nachádza.

 

K tejto nevšednej nehode došlo v Indii, keď sa rodina vracala z chrámu v Palani. O tom, že v tejto krajine sa dejú naozaj zvláštne veci, svedčí aj najnovší prípad, keď tu porodila dvojičky 74-ročná žena.

Rodina cestovala v noci džípom a matka mala dieťa v náručí. Žena však počas cesty zaspala a nevšimla si, že dieťa jej vypadlo. To, že nie je s nimi, si všimli až doma. Okamžite alarmovali políciu. Tú už medzičasom kontaktovala aj lesná kontrolná stanica, ktorá si na kamere všimla pád dieťaťa z auta.

Dieťa malo len ľahké odreniny a bolo trochu zašpinené od krvi. Lesná stanica ho odovzdala polícii a oni zhrozeným rodičom. Nám na Slovensku sa pri našich dopravných predpisoch zdá toto neuveriteľné, no v Indii to zrejme funguje inak. Či mala matka na džípe otvorené okno alebo ako sa to presne odohralo, je na záberoch z kamery ťažšie viditeľné.

Pozrite si zábery z lesnej kamery: —TU—

Zdroj: telegraphindia.com, extra.cz | Foto: pixabay.com