Sú slávne, úspešné a predsa sú to len matky. Niektoré si úzkostlivo chránia svoje súkromie a iné zase pravidelne zásobujú sociálne siete fotografiami svojich detí. Aj vy ste zvedaví, ako vyzerajú deti slávnych mamičiek? Presne takto!

 

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez (48) je hrdá mama dvojičiek, ktoré sa narodili v roku 2008. Ich otcom je spevák Marc Anthony, s ktorým Jennifer naďalej udržiava kamarátsky vzťah. Synček Maximilian David je celý otec, dcérka  Emme Maribel je zasa kópiou svojej mamy.

Shakira

Nenapodobiteľná Shakira (39) má so španielskym futbalistom Gerardom Piqué (29) dvoch synov Milana (5) a Sashu (3). „Som úplne oddaná svojím deťom. Stále sa vzdelávam, aby som ich vedela čo najlepšie vychovať. Dávam im veľa lásky a stále ich objímam.“

Mariah Carey

Speváčka Mariah Carey (47) má doma šesťročné dvojičky Monroe a Moroccan. Ich otcom je jej bývalý manžel rapper Nick Cannon, s ktorým sa Mariah v roku 2016 rozviedla.

Christina Aguilera

Speváčka Christina Aguilera (37) je momentálne trošku schovaná v úzadí a užíva si materské povinnosti. Nerada zverejňuje fotografie zo svojho súkromia. Je mamou rozkošnej dcéry Summer Rain (3), ktorú porodila svojmu snúbencovi Mattovi Rutlerovi. Zo svojho predošlého manželstva s Jordanom Bratmanom má Christina syna Maxa (9).

View this post on Instagram

😍😍♥️

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

Anna Kurnikovova

Bývalá tenistka Anna Kurnikovová (36) a spevák Enrique Iglesias (42) sú čerstvými rodičmi dvojčiat Nicholasa a Lucy. Tehotenstvo sa im podarilo úspešne utajiť a preto bol celý svet prekvapený, keď oznámili ich narodenie.

View this post on Instagram

My Sunshine

A post shared by 🐾 Anna 🎈Аня (@annakournikova) on

View this post on Instagram

My Sunshine

A post shared by Enrique Iglesias (@enriqueiglesias) on

Foto: Twitter, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.