Zdá sa, že Andrej Bičan už nadobro uzavrel svoje manželstvo s Editou a svoju budúcnosť plánuje s mladou milenkou Michaelou. Ako ale vnímajú rozpad rodiny jeho deti a aký majú vzťah k otcovej novej partnerke?

 

Známy slovenský zabávač sa nedávno vrátil s lyžovačky v Alpách. Okrem priateľky Mišky (23) so sebou vzal aj svoje dcéry Ninku (8) a Anku (11). Jeho starší syn Michal (20), ktorého má z prvého manželstva, s nimi nebol a ostal doma v prenajatom dome v Bratislave, v ktorom býva spoločne s Andrejom a Michaelou. Preto sa vynára otázka, ako jeho deti vnímajú novú ženu po oteckovom boku?

Miška je pre deti Miška, aj ju tak volajú. Vnímajú a rešpektujú ju ako moju životnú partnerku,“ vyjadril sa pre denník Nový čas Andrej. Podľa ich vyjadrení majú spolu veľmi dobrý vzťah a dokonca tvrdia, že Michaela naučila Andrejovho syna prať, variť a žehliť. Zdá sa, že Michaela a deti si našli k sebe cestu a na otcovu súčasnú partnerku si už zvykli. Matku im nemôže nahradiť, tá je iba jedna a preto jej nezostáva nič iné, ako nájsť si k nim cestu priateľstva.

Druhý rozvod je definitívny

Andrej sa so svojou druhou manželkou Editou zosobášil v roku 2006 a rozvádza sa s ňou takmer po 12 rokoch manželstva. „Šance na záchranu manželstva stroskotali. Miška je moja životná partnerka, s ktorou rátam do života.“

Manželstvo Andreja a Edity sa rozpadlo

Chcem striedavú starostlivosť a myslím si, že niekde sa na tom s manželkou dohodneme,“ vyjadril sa pre denník Nový čas Andrej. Napriek tomu, že sa ich manželstvo rozpadlo, sa obaja snažia plniť si rodičovské povinnosti na jednotku.

Zdroj: cas.sk│ Foto: Twitter, Facebook, Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.