Ženy, ktoré sú matkami, porodili a vychovávajú deti, majú spoločnú jednu dôležitú vec. Sú silné. A nevzdávajú sa. Príkladom takejto matky, ktorá sa nevzdáva a bojuje zo všetkých síl, je aj moderátorka jojkárskeho spravodajstva, Aneta Parišková.

Trojnásobná mamina síce prežíva ťažké obdobie v boji s leukémiou a podstupuje cykly chemoterapie, no raduje sa zo života po boku svojich štyroch chlapov. Jej milovaný manžel a traja synovia sú Anete veľkou oporou. Ako dračica bojuje so zákernou chorobou a popritom sa teší z maličkostí.

“Aspoň na jeden deň a jednu noc som sa pridala k mojim štyrom chlapom, na záver ich potuliek karavanom. Kempovali sme v Kuchyni na Záhorí. Pobyt na slnku, plávanie, či športovanie – to všetko a veľa ďalších vecí teraz nesmiem. Ale tešiť sa predsa treba z maličkostí. A ja sa teším. Veľmi. Aj keď v tieni, na brehu, ale zato s mojimi milovanými a s úsmevom,” napísala na svoj Instagram a pridala zopár krásnych záberov.

Jojkárke aj napriek všetkému, čo teraz prežíva, nechýba úsmev na tvári a je vidieť, že rodina a láska jej chlapcov jej prospieva a dodáva potrebnú silu v boji s chorobou. Anete držíme palce a želáme krásne chvíle s rodinkou!

Zdroj/Foto: Instagram /Aneta Parišková