Byť silný a nepoddať sa! To je dôležité motto v každom životnom období a najmä vtedy, keď zasiahne choroba. Do života moderátorky Anety Pariškovej ako blesk z jasného neba prišla vážna diagnóza, s ktorou začala bojovať na jar tohto roka. 

O leukémii sa nebála nahlas hovoriť a cez sociálnu sieť bola v spojení s verejnosťou. Opísala aj svoje prvotné príznaky a aj to, ako prebieha jej liečba. Dokonca zverejnila aj zábery s oholenou hlavou. Pri jojkárskej moderátorke stál aj jej manžel a traja synovia a tí jej dodávali silu a energiu.

“Dokopy 45 dní som od apríla preležala v nemocnici… Vďaka skvelej starostlivosti lekárov, sestričiek, sanitárov a pani upratovačky Ivetky som si aj v nemocničnej izbe dokázala udržať psychickú pohodu a dobrú náladu. Tá mladá dáma na fotke je moja ošetrujúca lekárka počas hospitalizácie, MUDr. Barbora Kašperová. Je nielen profesionálna a múdra, ale aj veľmi ľudská. Stihli sme sa rozprávať nielen o chorobe, ale aj o všeličom inom a veľa sme sa nasmiali. Ďakujem. Intenzívna chemoterapia sa pre mňa skončila, aj jej vedľajšie účinky sa podarilo zvládnuť. Čo bude ďalej, uvidíme… Zatiaľ sa budem snažiť len NORMÁLNE ŽIŤ,” prihovorila sa Aneta fanúšikom na svojom Instagrame.

Moderátorka má teda za sebou liečbu a budeme je naďalej držať palce, aby sa jej zdravotný stav zlepšoval a užívala si krásne chvíle s rodinou!

Zdroj/Foto: Instagram /Aneta Pariskova