Alexander Ján je v poradí desiatym dieťaťom poslanca NR SR a multiotecka Borisa Kollára. Jeho mamičkou je speváčka Barbora Balúchová, ktorá sa so svojimi radosťami i starosťami neváha podeliť na sociálnych sieťach.

 

Najnovšie uverejnila na svojom Instagrame status, v ktorom sa sťažuje na konanie Slovenskej pošty. Podľa nej, poštári jej nenosia poštu, len vhodia do schránky žltý lístok so zaškrtnutým políčkom Adresát nezastihnutý. Takže, napriek tomu, že sa v čase, keď chodí poštár, nachádza doma so svojím synom, musí si po zásielky chodiť na poštu. V inom prípade, naopak, žltý lístok nedostala vôbec a o dôležitom dokumente sa nemusela vôbec dozvedieť.

View this post on Instagram

Už niekoľko krát sa mi stalo že z pošty mi nehodili žltý lístok. Už niekoľko krát mi vhodili lístok s tým že bolo zaškrtnuté políčko ADRESÁT NEZASTIHNUTÝ. Bola som preto na pošte a pýtala som sa prečo? Keďže som na materskej doobedie trávim poväčšine doma a vo väčšine prípadov by mi ušetrili cestu na postu s malým dieťaťom. No a vo štvrtok zase!!!! Tak som sa vybrala na poštu už značne vo vytočenom stave a pýtam sa prečo keď som doma mi nikdy nezazvoní zvonček? No viete našu poštarovi sa nechce nosiť balíčky a je jednoduchšie napísať na lístok ADRESÁT NEZASTIHNUTÝ. Pokial chcete balíček rovno domov tak si objednajte kuriéra. Toto myslia vážne? A nieje to problem len tejto pošty. Keď som bola u rodičov tam síce poštárka zazvonila a kým som prišla k bráne už bola pri vedľajšom dome a balíček pre nás prehodený cez bránku tak na ňu kričím či to je všetko? A ona že aha mám tu pre vás list do vlastných rúk. Tak som si ho prebrala a automaticky som išla do schránky že vyberiem žltý lístok. A ten tam nebol!!!! List bol veľmi dôležitý a keby som ho neprebrala tak kto by mal problémy???? Ja!!! Nikto by mi neveril že pani poštárka nerobí svoju prácu tak ako má. Už viac krat som na pošte na to upozornila a prosila (naozaj som bola milá) aby mi tie balíčky nosil, a nič. Nič tu nefunguje ako má!!!! Nič!!!!

A post shared by Barbora Balúchová 🎤 (@barborabaluchova) on

Zdroj, foto: instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.