Slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová sa nám nádherne zaguľacuje. Veľmi rýchlo ten čas beží, pretože je už v piatom mesiaci tehotenstva. Na Instagrame sa pochválila novou fotkou, na ktorej vidno, ako sa jej zväčšuje bruško. Tehotenstvo jej neuveriteľne pristane.

 

Len v decembri sa herečka priznala k tomu, že so svojim talianskym priateľom očakávajú ich prvý prírastok do rodinky. Fanúšikovia jej veľmi nechceli veriť, tak zverejnila fotku na Instagrame aj s bruškom ako dôkazom toho, že z nej bude mama a že sa na bábätko veľmi teší.

Neskôr pridávala ďalšie fotky, aby jej fanúšikovia mohli vidieť ako sa zväčšuje. Najlepší príspevok bol k Vianociam, kedy k fotke dopísala, že sa tento rok nemusí zaoberať tým čo zje a akú bude mať váhu, pretože papá za dvoch.

Tu je ďalšia séria fotiek, ktoré pridávala do Silvestra, vidíte ako jej tehotenstvo náramne pristane?

Napokon sa nám pochválila v Novom roku, ako jej bruško narástlo a ako veľmi sa teší na svoje dieťatko, ktoré z celého srdca miluje.

 

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)