Tajomstvo známej ryšavej herečky a speváčky vyšlo najavo len minulý týždeň, neskôr to aj sama potvrdila fotkou na sociálnej sieti, kde sa ukázala s bruškom. Ako tento fakt prijal jej taliansky priateľ?

 

Síce si dvojica bábätko neplánovala, no teraz sa ho obaja nevedia dočkať. Bára sama priznala v rozhovore, že má tak dobre rozbehnutú kariéru, že by si na plánovanie dieťatka nenašla tak skoro čas. Obaja budúci rodičia sú však šťastní, že to prišlo tak nečakane.

Čo sa týka otázky toho, či si vie speváčka predstaviť materskú dovolenku odpovedala, že vôbec. Nie je ten typ ženy, ktorá vysedáva doma. Či už dvojica nakupuje výbavičku alebo vyberá meno pre bábätko, sa dozviete v rozhovore —TU— !

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)