Mamičky na materskej a rodičovskej dovolenke sa veľakrát stretnú s ľuďmi, ktorí ich svojim správaním dokážu neskutočne rozhodiť. Nepochopením, neúctou, nepríjemným vystupovaním. Do takýchto situácii sa neraz dostanú aj známe slovenské mamičky, nie je to výsada len tých mediálne neznámych. 

 

Slovenská speváčka Barbora Balúchová má s Borisom Kollárom ročného syna Adamka a utkvela nám v pamäti aj ako jedna z finalistiek Superstar. Ako mamina na plný úväzok sa venuje Adamkovi, navštevuje s ním detské ihriská, presúva sa s ním, nakladá a vykladá ho z auta. A neraz sa stretne s ľuďmi, ktorí jej dokážu život znepríjemniť.

O tom je jej najnovší príspevok na Instagrame. Napísala ho priamo od srdca a pri jeho čítaní vám zostane smutno: “Je mi z tohto sveta zle a mám zmiešané pocity, kam som tom porodila svojho syna… .”

Tu je celý Barborin príspevok:

View this post on Instagram

Dnes bohužiaľ som sa ubezpečila v tom že čím menej chodím medzi davy ľudí tým je mi lepšie. To ako sa k sebe chováme je…. nedá sa to ani pekne opísať slovami. Ako prvé ma prekvapili matky. Česť výnimkám. To že svoje deti podporujete napr. pri kradnutí ( už nám z 7 hračiek do piesku ostali 3, 1 šiltovka a bundička…) je nehorázne, alebo sa tvárite že nevidíte keď vaše dieťa bije iné poväčšine mladšie… to čo má znamenať? Takto by som mohla pokračovať ďalej. Dnes pán z parkoviska ktorý na mňa permanentne trúbil a kričal kým som svojho syna dala z kočiara do autosedačky… už teraz sa mi nechce pokračovať v písaní lebo je mi z tohto sveta zle a mám zmiešané pocity kam som to porodila svojho syna. Nie nehádžem všetkých do jedného vreca a ďakujem tým čo mi spríjemňujú dni ale to zlo, pretvárku čo ľudia v sebe nosia je každým dňom väčšie a ja sa pýtam prečo??? To že sa osobne nepoznáme vám nedáva právo útočiť na cudzích ľudí, len preto že sa už možno nikdy nestretneme. Snažím sa nad týmto všetkým povzniesť a pousmiať , veď mám svoj rozum, ale dnes som to už potrebovala dať zo seba von. Posielam objatie✌🏻 #peace

A post shared by Barbora Balúchová 🎤 (@barborabaluchova) on

Zdroj: Instagram | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.