V období, keď sa žena ocitne na materskej, je zrazu všetko akosi inak. Pracovný kolotoč sa zastaví a prichádza na rad ešte náročnejší, ktorý si vyžaduje 24 hodín denne vašu osobu. Mnohé mamičky sa preto vždy tešia na pár minút, keď ich drobec spí a môžu si ich ukradnúť len pre seba a zistiť, ako žijú ostatné spolumamičky.

Kristína Tormová patrí k tým ženám, ktoré svojimi príspevkami na Instagrame spríjemňujú chvíle materstva mnohým z nás a ako sa zdá, je otvorená naozaj všetkému. Spisovateľka, moderátorka aj herečka v jednej osobe sa najnovšie dala na poéziu a vznikla tak báseň, ktorá v niekoľkých slovách trefne zhŕňa život frustrovanej matky na materskej.

Musíme uznať, že nás dokonale pobavila a rovnako aj ďalšie mamy, ktoré ju náležite okomentovali: “Tak toto mi dnes urobilo krásny večer, ďakujem,” napísala jedna z nadšených fanúšičiek a iná dokonca Kristínu nazvala svojim magnéziom: “Môžem mať sto otrasných dní za sebou… A potom idem na instagram a kuknem vás… A potom môže prísť ďalších sto otrasných dní… Ste moje magnézium.” 

A čo hovoríte na báseň vy? 🙂

dinsta

Zdroj/Foto: Instagram /Kristina Tormova