Nie je to tak dávno, čo sme sa dozvedeli, že obľúbená slovenská speváčka a herečka Barbora Švidraňová je v druhom stave. Spolu so svojim talianskym priateľom sa na svojho potomka veľmi tešia a nevedia sa ho dočkať. Fanúšikovia jej veľmi neverili a preto sa zrzka rozhodla prostredníctvom sociálnej siete poslať im fotku s bruškom ako dôkaz!

 

Momentálne si všetci v pohodlí domova a rodiny užívame voľno a vianočnú náladu, tak isto ako Barborka. Preto sa rozhodla popriať svojim fanúšikom krásne prežitie sviatkov, plné jedla, lásky a hojnosti. Nezabudla pridať krásnu fotku, na ktorej pózuje s narastajúcim bruškom, ktoré jej riadne pristane, nemyslíte?

Zdroj/Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)