Známa slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová otehotnela nečakane. S talianskym priateľom Franceskom dieťa neplánovali, jednoducho to prišlo samé. Otázkou teraz zostáva, ako bude ich bábätko vyrastať a kde, keďže ryšavka je zo Slovenska a jej priateľ žije v Taliansku?

 

Bára otvorene priznala, že si zatiaľ nevie predstaviť ako a kde bude jej dieťa vyrastať. Určite chce, aby jej dieťa malo otca, no ich vzťah bol komplikovaný ešte pred týmto zistením, nakoľko veľa cestovali, len aby sa mohli vidieť, s bábätkom si to nevie predstaviť.

Dokonca zvažovala presťahovanie, no nakoniec usúdila, že bude najlepšie zostať aspoň zo začiatku na Slovensku, predsa len tu má speváčka mamu, ktorá jej so všetkým pomôže a poradí. Jej priateľ za nimi bude musieť cestovať.

Avšak tiež priznala, že chce pre svoje dieťa len to najlepšie, čiže v budúcnosti nie je vylúčené presťahovanie sa buď do Talianska alebo Londýna, kde často pracuje jej priateľ. Dieťa by tam malo viac možností, ktoré sú na Slovensku obmedzené.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk