Známa slovenská herečka a speváčka Barbora Švidraňová otehotnela nečakane. S talianskym priateľom Franceskom dieťa neplánovali, jednoducho to prišlo samé. Otázkou teraz zostáva, ako bude ich bábätko vyrastať a kde, keďže ryšavka je zo Slovenska a jej priateľ žije v Taliansku?

 

Bára otvorene priznala, že si zatiaľ nevie predstaviť ako a kde bude jej dieťa vyrastať. Určite chce, aby jej dieťa malo otca, no ich vzťah bol komplikovaný ešte pred týmto zistením, nakoľko veľa cestovali, len aby sa mohli vidieť, s bábätkom si to nevie predstaviť.

Dokonca zvažovala presťahovanie, no nakoniec usúdila, že bude najlepšie zostať aspoň zo začiatku na Slovensku, predsa len tu má speváčka mamu, ktorá jej so všetkým pomôže a poradí. Jej priateľ za nimi bude musieť cestovať.

Avšak tiež priznala, že chce pre svoje dieťa len to najlepšie, čiže v budúcnosti nie je vylúčené presťahovanie sa buď do Talianska alebo Londýna, kde často pracuje jej priateľ. Dieťa by tam malo viac možností, ktoré sú na Slovensku obmedzené.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)