Pre mnohé známe Slovenky bude rok 2020 naozaj výnimočný, pretože sa stanú mamičkami. Podaktoré už určité skúsenosti majú a na svet privedú už druhého potomka, iné budú prvorodičkami. Do tejto kategórie patrí napríklad aj fitneska a bývalá účastníčka šou Farma, Lucia Mokráňová. Tá len pred pár dňami informovala o radostnej novinke.

Budúca mamička od mája minulého roka randí s podnikateľom Martinom Majdákom. 27-ročná blondínka už predtým priznala, že keď stretne toho pravého, je pripravená si založiť rodinu. Tento moment nastal a kráska už o pár mesiacov porodí bábätko. Momentálne je už v piatom mesiaci tehotenstva.

Na Instagrame sa zverila, že sa jej mnoho ľudí pýtalo, prečo nikde nechodí a prestala cvičiť. V tom čase ešte nevyšla s pravdou von, no dôvod je teraz už zrejmý. Fitneska sa cíti výborne a nevadia jej ani pribúdajúce kilá, skôr naopak, užíva si to. Preto sú aj na mieste jej ďalšie slová, ktoré adresovala ľuďom, ktorí riešia veci, do ktorých ich nič nie je.

“Príde mi strašne drzé, ak vás niekto nepozná a hovorí vám, že či ste nepribrali. Súdia vás, rozprávajú o vás ako vyzeráte, pričom ani nepoznajú váš zdravotný stav. Veľa žien mi písalo, že ľudia sa im smejú alebo ich ohovárajú, že v tehotenstve veľa pribrali?! Dala by som každému facku, ak toto niekto vypustí z úst. Každá žena je iná, každé telo reaguje inak. Stravu som až tak nezmenila, chute iné nemám, neprejedám sa, chutí mi viac ovocie a pritom aj tak váha ide hore. Neriešte to a užívajte si tento nádherný stav. Byť tehotná je dar. Priberajte s radosťou,” napísala na sociálnej sieti bývalá farmárka a s jej slovami sa nedá inak, ako len súhlasiť.

Zdroj/Foto: Instagram /Lucia Mokranova