Je to už 10 rokov, keď v tom čase len 15-ročná speváčka Monika Bagárová hviezdila v Superstar. Aj keď skončila v šiestom finálovom kole, krásna Češka to dotiahla naozaj ďaleko. V roku 2020 zasadne po boku Pavla Haberu či Leoša Mareša do porotcovského kresla. Okrem tejto pracovnej povinnosti ju v súkromnom živote čaká dôležitá udalosť. Bude z nej mama.

25-ročná speváčka sa na tlačovke k tohtoročnej Superstar, ktorá štartuje už 16. februára, zverila v rozhovore s detailami o tehotenstve. Jej partnerom je zápasník Makhmud Muradov a obaja sa už dieťatka nevedia dočkať. Monika prezradila, že je už v piatom mesiaci a spomenula si aj na moment, keď radostnú správu oznámila budúcemu oteckovi.

Keďže mal v tom čase pred sebou dôležitý zápas, novinku mu prezradila až ráno, keď bolo po všetkom a zostali sami. Nechcela ho zbytočne rozrušiť. Darovala mu krabičku s cumlíkom a tým bolo všetko jasné. Budúci rodičia už vymysleli meno pre dieťatko a dokonca v treťom mesiaci sa dozvedeli aj jeho pohlavie. Pred verejnosťou ešte všetko taja, no určite v správnom čase prezradia meno na sociálnych sieťach. Krásna speváčka je plná energie a nebyť rastúceho bruška, nevedela by, že je tehotná.

Držíme palce, nech zvyšok tehotenstva prebieha Monike rovnako perfektne a nech si spolu s dieťatkom pod srdcom užije zábavu v porote Superstar.

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Instagram /Monika Bagarova