Známa herečka Zuzka Šebová Kubovčíková očakáva svoje prvé bábätko, no pohlavie nechcela prezradiť. V najnovšej časti “Kredencu” bolo zopár náznakov toho, čo by mohla Zuzka čakať! Všimli ste si to?

 

Celá scénka “Cuky a Luky” sa odohrávala v obchode s detským oblečením. Všimli ste si, že všetko bolo ladené skôr do modrej farby ako do ružovej? Dokonca sa niekoľkokrát herečky Petra a Zuzka zmienili o bábätku ako o malom, nie malej.

Čiže z toho vyplýva, že by mohla čakať chlapčeka. Je tu ešte jedna možnosť, že to všetko bolo nahraté tak, aby tomu diváci uverili a v skutočnosti čaká dievčatko, ktovie. 🙂

Viac sa dozviete —TU— !

 

Zdroj: tvnoviny.sk | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)