Keď sa spoja dva populárne televízne projekty, nemôže vzniknúť nič iné ako poriadna zábava. Príkladom takejto netradičnej spolupráce bude najbližšie kolo šou Tvoja tvár znie povedome. Špeciálne československé kolo bude výnimočné, vystúpia v ňom totiž hviezdy populárneho markizáckeho seriálu Oteckovia.

Laura Gavaldová, Izabelka Gavorníková, Maroško Baňas a Tobias Král sa v nedeľu ukážu v oblekoch, ktoré sú nám viac ako známe. Ak patríte do generácie vyrastajúcej na kultovom seriáli Spadla z oblakov, prídete si na svoje. Šikovné deti z Oteckov sa totiž premenia na Majky z Gurunu a zaspievajú pieseň z tohto televízneho počinu.

Síce štyria malí herci fenomén Majky z Gurunu nemôžu poznať, keďže navštevujú len druhú triedu, v najbližšom kole Tvojej tváre sa s Majkou dokonale zoznámia. Už teraz skúšajú obleky a ako prezradili v rozhovore, veľmi sa im kostými páčia. Účes príliš nepochválili.

Na vystúpenie sa veľmi tešia a nepochybne uvidíme najmilšie číslo v histórii šou. Ak ste si detských hercov z Oteckov obľúbili a ste zvedaví na ich predstavenie v Tvojej tvári, pozrite si rozhovor s nimi. Čo prezradili?

Rozhovor si môžete pozrieť —TU—.

Zdroj/Foto: markiza.sk, Instagram /Oteckovia