A máme tu ďalší BABYBOOM. Známy ex superstárista sa prostredníctvom sociálnej siete zdôveril, že sa stane prvýkrát otcom. Svoju éru Superstar zažil v roku 2015 a od tej doby po krásavcovi nebolo počuť, až dodnes!

 

Daniel Křižka prežíva so svojou manželkou Miou najkrajšie obdobie života. Začiatkom budúceho roku sa stane prvýkrát otcom a tak sa pridá do kolektívu kolegov a kolegýň zo Superstar.

Prostredníctvom Facebooku oznámil svojim fanúšikom túto radostnú novinku a dokonca prezradil aj to, akého pohlavia bude očakávané bábätko. Dvojici sa narodí dievčatko a obaja sú vďační Bohu za tento krásny dar. Dvojici srdečne blahoželáme!

Zdroj: tvnoviny.sk| Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)