Slovenské zdravotníctvo patrí medzi najviac kritizované odvetvie v našej krajine. Takmer denne sa na sociálnych sieťach stretávame s negatívnymi reakciami pacientov na zdravotnú starostlivosť alebo nepríjemné skúsenosti s lekármi. Mnohí Slováci však majú “v zuboch” aj nemocničnú stravu.

 

Zatiaľ, čo niektorí pacienti na jedlo podávané v zdravotníckych zariadeniach nedajú dopustiť, iní sršia hnevom na stravu, ktorú dostávajú počas hospitalizácie v nemocnici. Pred časom Slovensko obletela fotografia nie práve najlákavejšej večere, ktorú dostali mamičky v jednej zo slovenských pôrodníc. 

Skúsenosť jednej z mamičiek odštartovala lavínu a mnohé z vás, našich čitateliek, ste sa s nami podelili o vaše skúsenosti. Tentoraz sa vo Facebookovej skupine “Nekŕmte nás odpadom” objavil ďalší záber k rovnakej téme. Pacientka sa “podelila” s raňajkami, ktoré dostala v pôrodnici v Trenčíne.

Tieto raňajky “rozvášnili” cez 500 komentujúcich:

Fotografia náhle rozvírila veľkú diskusiu v komentároch, kde na jednej strane dávajú mamičke za pravdu, no na opačnej reagujú aj takto: “Prišli ste tam rodiť alebo sa napchávať?” prípadne: “Fajnovka.. Nepindaj a zjedz. Moje vyzeralo podobne ak nie horšie a nenapadlo ma fotiť, zjedla som lebo som bola hladná.”

Na ktorú stranu sa pridávate vy? Myslíte si, že dva rožky, nátierka a šalát nie sú dostatočnými raňajkami v pôrodnici, alebo je podľa vás táto porcia v poriadku? Podeľte sa o svoj názor v komentároch na našom Facebooku.

Zdroj: Facebook/Nekŕmte nás odpadom | Foto: Facebook / Nekŕmte nás odpadom, depositphotos.com