Daniela Nízlová je už štyri mesiace maminou rozkošnej dcérky Lindy. Vychováva ju spolu s partnerom Stanom Lobotkom v talianskom Neapole, kde ho zaviala nová pracovná zmluva s tamojším futbalovým klubom. Pritom až do poslednej chvíle twiinska plánovala rodiť v Španielsku, kde Stano predtým pôsobil. Napokon sa všetko zmenilo a mladá mamina stihla vycestovať na Slovensko a dcérku priviedla na svet v Trenčíne.

Stano pri pôrode dcérky pre pracovnú zaneprázdnenosť byť nemohol, no na krátku návštevu do Trenčína po narodení malej Lindy predsa stihol prísť. Jeho dve lásky potom za ním vycestovali na Valentína a odvtedy sú všetci traja spolu v Taliansku, kde situácia s COVID-19 bola jednou z najhorších v Európe.

Našťastie rodinka bola v bezpečí a spoločné chvíle prežívali v priestrannom dome a na záhrade. Daniela už skôr priznala, že noci s Lindou bývajú náročné pre jej koliky a tak si toho spánku príliš neužije. Twiinska sa na svojom profile pochválila viacerými zábermi dcérky, na niektorých je s ňou ona, na iných šťastný otecko. Pravdou je, že záberov, na ktorých sú všetci traja spolu je ozaj málo.

Daniela najnovšie zverejnila krásnu rodinnú fotografiu, na ktorej je Linda v plnej kráse. Na predošlých spoločných fotkách tváričku malej princeznej prekrývali smajlíkom. Tento najnovší záber určite patrí do rodinného albumu, čo poviete?

Zdroj/Foto: Daniela twiins