V júli 2019 to bolo neuveriteľných 20 rokov, čo si hviezdny párik David a Victoria povedali svoje áno. Aj keď sa o nich za tie roky popísalo kadečo, podarilo sa im spoločne vychovať štyri deti. Najmladšou z nich je 8-ročná Harper.

Brooklyn má už 20 rokov, mladší Romeo 17 a Cruz 14. Je preto jasné, že benjamínkom rodiny je práve jediná dcérka Harper, ktorá je miláčikom fešného tatina. Už vlani sa mu ušla kritika, keď zverejnil fotku, na ktorej si s dcérkou dávajú pusu na ústa. Dočkal sa naozaj nelichotivých slov, pričom podľa nás išlo o nevinný záber prejavu lásky otca s dcérkou.

Najnovšie si vyslúžil dokonca prívlastok úchylák. Zo spoločného korčuľovania s dcérkou Harper opäť zverejnil záber, ako si dávajú pusu. Keďže dcérka bývalého 44-ročného futbalistu je podľa slov trénerky veľmi talentovaná, spolu s Victoriou by z nej chceli mať krasokorčuliarku. Milujúci tato ju preto zobral na ľad a zrejme netušil, ako ďalší nevinný záber po roku rozvíri pokojnú hladinu.

„Čím je tvoja dcéra staršia, tým čudnejšie je, že ju stále bozkávaš na ústa,“ píše sa v jednom z komentárov pod fotkou. Iní tvrdia, že dcéry sa od otca na ústa nemajú bozkávať. Mnohí sa však nad touto fotkou nepozastavujú a zdá sa im to úplne normálne. Čo si myslíte vy?

Zdroj: cas.sk | Foto: Instagram /David Beckham