Na letné prázdniny sa tešili netrpezlivo už všetci školáci. Čas, kedy si oddýchnu od školy a dva mesiace si užijú naplno. Jednou z dôležitých vecí, ktoré rozhodne školopovinným deťom chýbať nebudú, sú domáce úlohy. Predstavte si ale, že dcérka obľúbenej slovenskej herečky Moniky Hilmerovej, od svojej pani učiteľky úlohy dostala.

 

Monika zaujímavý zoznam letných úloh zverejnila na svojom Facebookovom profile. Hneď si získal pozitívne komentáre fanúšikov, ktorí nešetrili chválami na 14 bodov, ktoré by za úlohu malo v lete dostať každé dieťa.

Ak sa vám letný zoznam zapáči, neváhajte a dajte ho svojim deťom na úlohu vy. Niektoré z bodov budú mať zaručene pozitívny ohlas (Ostaň večer tajne dlho hore), no podaktoré sa im možno páčiť nebudú (Skús zjesť 5 potravín, ktoré nemáš rád). Aj napriek tomu neváhajte a ak je vaša ratolesť vekovo na splnenie úlohy vhodná, pokojne mu ju dajte.

Výsledkom budú najmä nové zážitky, skúsenosti a chvíle plné radosti, ktoré by k prázdninám rozhodne nemali chýbať. Monika Hilmerová pridala k zoznamu výstižnú vetu: “Beriem si ju za svoju aj ja.” Čo poviete, pridáte sa tiež?

Letné domáce úlohy:

Zdroj/Foto: facebook.com /Monika Hilmerová