AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

16-ročná Geysa sa musela vysporiadať s faktom, že jej mamička má rakovinu. Určite to bolo ťažké, nakoľko jej rodičia museli dopodrobna vysvetľovať, čo sa v skutočnosti u nich doma deje. Dcérka stále uvažovala, ako by mohla maminke pomôcť a napadol ju skvelý nápad, ktorým vyčarila maminke úsmev na tvári.

Dcérka používa svoje vlasy, aby zakryla prázdne miesta na maminej hlave. Vlasy jej vypadali po náročnej chemoterapii. Dievčatá si robia spoločné fotky a je vidieť, že mama je skutočne šťastná. Geysa sa spolu s otcom dohodli, že aj napriek rastúcim účtom za lekársku starostlivosť a vzniknutým starostiam, musia držať pokope a bojovať za troch, nie za jedného. Rozhodli sa, že jej mama bude napriek všetkému, čo sa u nich doma deje, šťastná. Podľa dcéry je jej mama tá najsilnejšia osoba, akú pozná. Je pre ňu hrdinkou. Spravia pre to maximum. ♥

zdroj: Instagram/ Youtube

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)