Malá Jessica prežila nezabudnuteľný zážitok vďaka jej super otcovi. Jess pochádza zo židovskej rodiny, v ktorej je tradíciou, aby každý vyznávač tohto náboženstva zažil vlastnú oslavu zvanú ako “bar micva”. Na tejto udalosti je samozrejmosťou spoločný tanec otca s dcérou, to však nikto nečakal, čo táto dvojica predvedie!

 

Keď otca dcéra požiadala o tanec, nevyzerala veľmi sebavedomo. Otec neváhal a žiadosť ihneď prijal. Všetko spočiatku vyzeralo tak, ako by šlo o bežný tanec, ktorý nebude ničím okorenený. Potom sa hudba zmenila a začala gradovať a všetci prítomní ostali v šoku.

Duo dcéra s otcom predviedli výborný tanec a skvelú šou. Dokonca je ich vystúpenie označované ako najlepší tanec otca s dcérou. Na internete má toto video viac ako 20 miliónov vzhliadnutí a to už o niečom svedčí, či nie?

 

Zdroj: jenzeny.cz | Video/Foto: YouTube

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)