Zaujímavosti Slávne mamičky Diana Hágerová prekvapila krátkym účesom: Pozrite sa, ako jej to pristane!

Diana Hágerová prekvapila krátkym účesom: Pozrite sa, ako jej to pristane!

Krásna moderátorka si na materskej dovolenke dala od televízie pauzu a naplno sa venuje výchove jeden a pol ročnej dcérky Izabelky. Diana Hágerová ale na svojich fanúšikov nezabúda a pravidelne sa im prihovára prostredníctvom Instagramu. Z jej najnovšieho príspevku zostanete milo prekvapení.

 

Sympatická blondínka je známa dlhými vlasmi a tie k nej patria odvtedy, ako sme si ju všimli prvýkrát v Teleráne. Odteraz je ale jej typickému image koniec a Dianinu hlavu zdobí nový šik účes. Z dlhých prameňov sú zrazu o 40 centimetrov kratšie. Nejde o náhodnú dĺžku. Moderátorka sa zapojila do projektu, cez ktorý daruje svoje vlasy na výrobu parochne pre onkologicky chorých pacientov.

Okrem dĺžky by mali darované vlasy spĺňať podmienku, že sú nefarbené. Výnimkou sú farbené vlasy na svetlé odtiene. Partnerka Romana Juraška k fotke napísala: “Veľká zmena. Nie pre mňa, veď vlasy dorastú. Veľká zmena to bude pre niekoho, kto aj vďaka týmto mojim (pár) vlasom a projektu Vystrihaj sa Slovensko, získa späť niečo, čo stratil.”

Musíme uznať, že šarmantnej mamičke to veľmi pristane a pri srdci ju zároveň vďaka tejto zmene určite hreje dobrý pocit.

Takto vyzerá Diana po zmene:

A takéto dlhé mala vlasy:

Zdroj/Foto: Instagram /Diana Hágerová