Vaše príbehy Diváci zdrvenej Patrícii zazlievajú túto VEC! Myslíte si to tiež?

Diváci zdrvenej Patrícii zazlievajú túto VEC! Myslíte si to tiež?

Relácia V siedmom nebi aj uplynulú nedeľu priniesla divákom vlnu emócii. Vilo Rozboril opäť predstavil tri ťažké osudy Slovákov, ktorí rozhodne nemajú na ružiach ustlané. Jednou z nich je aj 26-ročná Patrícia, ktorá si už stihla preskákať viac ako dosť.

 

Patrícia otehotnela už v maturitnom ročníku a tak nasledovala svadba. Mladá žena musela čeliť viacerým útokom a násilne prišla aj do druhého stavu. Na svet prišiel druhorodený Miško, no ataky zo strany manžela pokračovali naďalej. Utrápená mamička dvoch detí sa rozhodla od neho odísť a s deťmi sa otec naďalej stretával. Poslednou kvapkou bolo, keď malá Saška bola svedkom útoku na svoju matku.

Obe deti trápia zdravotné problémy. Saška trpí poruchou príjmu potravy a pri strese nie je schopná nič zjesť. Mladší Miško má epilepsiu a musí nosiť pomocný prístroj na dýchanie. Bez neho nemôže odísť ani na krok.

Mamička Patrícia sa po odvysielaní svojho ťažkého životného príbehu dostala pod paľbu nepríjemných komentárov od divákov. Tí si totiž všimli, že mama vysnívala sen len pre Sašku a malý Miško celý čas smutne a ticho sedel bez povšimnutia. Čudujú sa, ako mohla vysnívať sen len jednému zo svojich detí: “Tá žena má dve deti. Nielen Sašku ale aj chorého Miška!!!” A čo si myslíte vy? Majú ľudia v komentároch pravdu?

Komentáre od divákov Patríciu veľmi nepotešia:

Zdroj/Foto: facebook/V siedmom nebi