Rodina Dm drogerie sťahuje z trhu výrobok! Zákazníkov žiada, aby ho vrátili do...

Dm drogerie sťahuje z trhu výrobok! Zákazníkov žiada, aby ho vrátili do predajne!

Dm drogerie markt sťahuje z dôvodu kvalitatívnej odchýlky z trhu výrobok. Hoci jeho konzumácia nespôsobí zdravotné problémy, prosí zákazníkov, aby produkt nekonzumovali a vrátili ho do ľubovoľnej predajne dm na Slovensku a to aj bez pokladničného dokladu.

 

Dm drogerie markt Slovensko zverejnila tlačovú správu o stiahnutí výrobku z predaja. Ide o dmBio sójový nápoj s kalciom, 1000 ml, s dátumom minimálnej trvanlivosti do 18.01.19.

V tomto výrobku boli zistené senzorické odchýlky, ktoré môžu viesť k mikrobiologickým odchýlkam. Tým môže byť výrazne zmenená konzistencia produktu, prejavujúca sa napríklad zrážaním alebo oddelením vrstiev.

“Konzumácia produktu však nespôsobuje žiadne zdravotné riziko. Zákazníkov, ktorí si tento produkt kúpili, chceme poprosiť, aby ho nekonzumovali a vrátili v ľubovoľnej predajni dm na Slovensku, a to aj bez dokladu o kúpe. Peniaze vám budú, samozrejme, vrátené. Kvalita produktov je u nás na prvom mieste, preto sa úprimne ospravedlňujeme za vzniknuté nepríjemnosti.” Informuje spoločnosť na svojej stránke Facebooku.

Zdroj: mojadm.sk, Facebook | Foto: Facebook, wikipedia.org