Slovenskú herečku Natáliu Germani ste mohli vidieť v novom filme Amnestie, kde hrá hlavnú ženskú postavu Karin Lupkovú. S jej filmovou postavou sa osud nemaznal, je nešťastná a je vo večnom vnútornom boji. V súkromí si krásna Slovenka vychutnáva jedno z najkrajších životných období.

 

Spolu s partnerom, bubeníkom Martinom Valihorom, sa tešia na nový prírastok a nie sú jediní. V radostnom očakávaní je nepochybne aj Martinova dcéra Viktória zo vzťahu s moderátorkou Alexandrou Orviskou.

Všetci štyria majú medzi sebou krásny priateľský vzťah, čo je v dnešnej dobe veľmi vzácne. Dokonca si spoločne užívajú chvíle v New Yorku, odkiaľ posielajú na Slovensko milú rodinnú fotografiu. Naozaj je to ojedinelé, aby sa rodinka v takejto zostave vybrala na dovolenku, no o to viac ich obdivujeme. Tehotná kráska zo seriálov Vlci, Divoké kone či Oteckovia má výborný vzťah nielen s 11-ročnou Viktóriou ale aj bývalou partnerkou sympatického bubeníka – moderátorkou Alexandrou Orviskou.

“V týchto nepochopiteľne ťaživých časoch, plných tragédií a zlých správ, mám potrebu poslať do sveta niečo, čo je jeho jediným liekom. Spoločnú lásku a šťastie, ktorá stvorila ďalšiu lásku, na ktorú sa už neskutočne tešíme. Nech je všetkým ľuďom sveta krásne a žijú vo večnej láske a v pokoji,” napísala budúca mamina k fotke z Central parku, z ktorej naozaj srší more lásky.

dinstaZdroj/Foto: Instagram /natalagermani