Už budúci mesiac sa z našej bývalej TOP tenistky Dominiky Cibulkovej stane mamička. Jej synček Jakub by mal prísť na svet vo Viedni, termín pôrodu je 9. júna. S manželom Michalom sú už na príchod nového člena rodiny pripravení, nedávno sa o budúcej mamičke hovorilo v súvislosti s luxusným kočíkom, ktorý si pre syna zadovážila.

Ešte viac vášni ale bývalá tenistka strhla v súvislosti s odvážnymi fotkami, ktoré nafotila pre istý magazín. Obzvlášť emócii fanúšikov si vyžiadal záber v sieťkových šatách a ako sľúbila Dominika na Instagrame, ani ten nebude v spomínanom magazíne chýbať: “Áno, áno, áno,pre veľký úspech, bude tam aj fotka v sieťke.” Za vtipným oznamom svieti vysmiaty smajlík, je teda evidentné, že populárnej športovkyni nechýba zmysel pre humor a negatívne komentáre si neberie príliš k srdcu.

Po zábere v sieťkových šatách prišiel pred časom ešte odvážnejší záber, na ktorom Dominiku vidíme len v sukni. A najnovšie pridala na Instagram fotku, kde má na sebe len kabát. Aj tá je súčasťou magazínu, ktorý bude už o pár dní v novinových stánkoch.

Ďalší odvážny záber Dominiky Cibulkovej si môžete pozrieť TU!

Zdroj/Foto: Instagram/ Dominika Cibulková