Dominika Mirgová uverejnila na sociálnej sieti fotografiu, na ktorej drží v náručí malé bábätko a s láskou sa na neho usmieva. K fotografii pridala komentár: „Musím vám niečo povedať.“ Dominika, žeby bolo druhé bábätko na ceste?

 

Asi vás sklameme, ale nie je to tak. Dominika nie je „v tom“. Na sociálnej sieti sa pochválila fotografiou, na ktorej drží v náručí rozkošné dievčatko menom Laura. Je to dcérka jej kamarátky a s láskou ju nazýva „naša nevestička“. K fotografii napísala vtipný komentár: „Musím vám niečo povedať. Jaaaaa… som sa zase zamilovala. Ste sa zľakli, čo? Nebojte sa, nie som v tom 😊.“

Zdroj: Instagram

Dominika má doma synčeka Peťka, ktorý má už dva roky. Podľa slov jeho maminky, je to dobré a poslušné dieťa. Ani Dominika sa ale nedokáže vyhýbať dotieravým otázkam typu: Tak kedy bude druhé? Ona však má na to jednoznačnú odpoveď.

„Z každých strán počúvam, že je najvyšší čas spraviť mu súrodenca. No ešte to tak necítim. Chcem si ho naplno užívať, tie chvíle s ním, ktoré si chcem pamätať. Dospeje a už sa nebude chcieť mojkať. Vtedy si zabezpečím druhé.“ Vtipne uzatvára túto tému Dominika.

Dominika so synčekom Peťkom (Zdroj: Instagram)

Zdroj: Instagram │ Foto: Instagram

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.