S tehotnými slovenskými herečkami a speváčkami sa akosi roztrhlo vrece. Verejnosť obletela správa, že sladké tajomstvo si vraj vychutnávajú twiinska Daniela Nízlová a futbalista Stano Lobotka. Obaja zatiaľ túto informáciu nepotvrdili ani nevyvrátili. No nie sú ani zďaleka jediní, ktorých mal navštíviť bocián.

 

S bruškom sa na sociálnej sieti pochválila aj herečka Mirka Partlová. Jej kolegyňa z brandže Anita Soul porodila 4. septembra chlapčeka Marcusa a v rovnaký deň priviedla na svet chlapčeka Benjamína Viki Ráková.

Najnovšie sa s krásnou novinkou pochválila aj sympatická blondínka Dominika Morávková. Dominiku poznáme nielen ako speváčku z hudobného tria S hudbou vesmírnou ale aj ako herečku zo seriálu Divoké kone či z úspešného filmu Špina.

Pred dvomi rokmi sa stala maminou dcérky Amálky a o pár mesiacov k nej pribudne súrodenec. Dominika na sociálnej sieti ukázala krásnu fotku s bruškom a pridala aj pár slov o tom, ako veľmi sa na nový prírastok teší: „Áno, tak sa teším. Rastie mi pod srdiečkom ďalšia láska. Teším sa, že môžem pokračovať vo všetkom, čo ma baví, že je všetko v poriadku.“  

Zdroj/Foto: Instagram /Dominika Moravkova | Video: youtube.com