Mamička štyroch detí sa dozvedela radostnú správu, že čaká ďalší prírastok do rodiny. Neskôr sa dozvedela, že pod srdcom nosí dve detičky a tak sa radovala z dvojičiek. 28-ročná KisLevonia Givens z americkej Louisiany sa ale netešila dlho. Po tom, ako v 9-tom týždni na ultrazvuku videla dve malé postavičky, o štyri týždne prišla smutná správa. Jedno z detí zomrelo.

Už pri sonografii v deviatom týždni bolo zrejmé, že jedno z bábätiek nerastie tak ako má a je o dosť menšie ako jeho súrodenec. Toto dieťatko sa napokon úplne stratilo, pričom ide o tzv. „syndróm miznúcich dvojčiat“, kedy sa plod vstrebe do tela matky alebo súrodenca. Dieťatko, ktoré o svoj život prišlo v brušku, dostalo meno Patience a jeho súrodenec, ktorý sa narodil zdravý, bude mať na neho celoživotnú pamiatku.

Keď sa Payelon 17. januára predčasne narodil, pôrodná asistentka ukázala mamičke znamienko, ktoré má na ľavej nôžke. Vyzeralo presne tak ako nenarodené dvojča na ultrazvuku z deviateho týždňa tehotenstva. Mamička, ktorá prežívala obrovský smútok zo straty jedného z dvojčiat je teraz šťastná, že jej syn bude mať na svojom tele navždy spomienku na svojho súrodenca, s ktorým boli prvé týždne spoločne v brušku.

Zdroj: dailymail.co.uk | Foto: Facebook / KisLevonia Givens