AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:

Mamičky, zamysleli ste sa niekedy nad tým, ako vnímajú realitu, také tie dennodenné situácie, vaše deti? Na každú vec sa dá totiž pozrieť z dvoch strán.

Kým vy celá spotená, s malou dušičkou a vlasmi dupkom utekáte za vašim dieťaťom, ktoré si to šinie dole kopcom priamo na cestu, ono to vníma tak, že sa spolu hráte na naháňačku a vyhrá ten, čo bude na druhej strane prvý.

Kým ono berie vysypávanie jedla na zem a následne papanie z nej ako neskutočnú zábavu a hru, vy v duchu peníte a okamžite beriete vysávač.

V nasledujúcom videu vám mamička so svojou dcérkou ukážu, ako to vyzerá v reále. Kým mamička prežíva, taký normálny deň, jej dcérka to berie ako najlepší deň života.

Skúsme byť ako deti. Skúsme si z každodenných maličkostí urobiť veľkú zábavu a neberme sa príliš vážne. Svet bude krajší a naše deti nás milujú aj keď nie sme dokonalé.

Zdroj: Youtube.com | Zdroj foto: Youtube.com

AK SA VÁM ČLÁNOK PÁČIL, PODPORTE HO:
Ali
Som veľká milovníčka kníh, s čím súvisí aj moje zamestnanie. Momentálne som na materskej a svoje tri roky dovolenky so synom si neskutočne užívam. Vo voľnom čase rada píšem, o všetkom možnom a moje myšlienky zdieľam i ostatným ľuďom. Verejne sa priznám, že neviem variť, no keď zvýši čas, rada upečiem chutný koláčik.