Z toho trhá srdce. Zatiaľ, čo niektorí ľudia bezúspešne túžia po dieťatku a dali by za neho všetko na svete, takí, ktorým bolo dopriate, si to nevážia a dopúšťajú sa na bezbranných stvoreniach veľkého násilia. Svoje si zažil chlapček, ktorého ako dvojmesačného vlastný otec takmer zabil.

Rio mal len dva mesiace, keď ho mal otec dusiť a hádzať ho o zem. Takmer pri tom prišiel o život. Chlapčeka previezli do nemocnice a tu sa začala písať nová, lepšia kapitola jeho života. Stretol sa tu so svojimi budúcimi adoptívnymi rodičmi.

Chlapec útok otca prežil s početnými zraneniami. Bol dlho v bezvedomí, mal krvácanie do mozgu aj problémy so zrakom. Tieto zranenia na ňom zanechali doživotné následky, no veľkým šťastím je, že našiel novú rodinu. Aj napriek tomu, že Cecilia s manželom, ktorý je vojakom mali dve vlastné deti, rozhodli sa pre adopciu týraného Ria.

Medzitým, ako prebiehala adopcia sa Hansenovci rozhodli dostať biologických rodičov chlapca do väzenia. Rio mal toľko vážnych zranení, že nemohli dopustiť, aby vinník zostal na slobode. Súd mu vymeral 25 rokov väzenia. Pre jeho syna má našťastie celý príbeh šťastný koniec. Aj keď s vážnymi doživotnými následkami, chlapec našiel novú rodinu, šťastie a lásku, ktorá mu v prvých dňoch jeho života nebola dopriata.

Zdroj: prezenu.sk | Foto: Instagram / Cecy Hansen