Aj keď mnohé známe mamičky prostredníctvom sociálnych sietí rady zverejňujú informácie zo svojho súkromia a zvyknú sa podeliť so zábermi z prechádzok s kočíkom či len s obyčajnou chvíľou, keď majú dieťa v náručí, táto celebritná mamička nie je nastavená rovnako.

Erika Judínyová už dlho túžila po potomkovi, no dieťatko jej bolo dopriate až krátko pred okrúhlou päťdesiatkou. Konečne stretla lásku svojho života a v roku 2015 si so zabávačom Števom Skrúcaným povedali spoločné áno. Svadba bola len v sprievode svedkov.

O tom, že dvojica má rada svoje súkromie svedčí aj spomínaný fakt, že Erika neprezentuje žiadne súkromné fotografie s dcérkou Ellou, ktorá už má viac ako mesiac. Preto sú v hľadáčiku paparazi fotografov a jednému z nich sa podarilo celú rodinku odfotografovať na prechádzke v Horskom parku.

Dievčatko sa viezlo v ružovom kočíku a rodičia sa spokojne prechádzali. Ako Števo prezradil pre markiza.sk, z prechádzky v Horskom parku spravili tradíciu, pretože zistili, že po návrate domov si ich malá princezná pospala ešte ďalšie dve hodiny. 🙂

Fotky z prechádzky si môžete pozrieť TU!

Zdroj: markiza.sk | Foto: Instagram