Evita patrí k tým ženám, ktoré dokážu využiť svoj talent vo viacerých rovinách. Je výborná moderátorka, spisovateľka a najnovšie aj scenáristka. V budúcom roku ju čaká premiéra filmu Príliš osobná známosť, natočeného podľa jej knižky s rovnomenným názvom. Okrem toho je však najmä mama.

Evita Twardzik Urbaníková si v lete 2018 vzala priateľa Pawla, s ktorým majú spoločného synčeka Jakubka. Okrem trojročného nezbedníka majú doma aj ďalšie štyri deti. Dcéra Linda a syn  Filip sú z Evitinho prvého manželstva s moderátorom Miňom Urbaníkom. Ďalšie dve dcéry Klára a Karolína sú z prvého Pawlovho vzťahu.

Všetky deti však berie rovnako a nerobí medzi nimi žiadne rozdiely. Svedčí o tom aj množstvo rodinných záberov na Evitinom Instagrame, kde na mnohých pózuje celá sedemčlenná rodina. Keďže majú aj trojročného Jakubka, je len ťažko uveriť, že najstaršia dcéra 43-ročnej spisovateľky už mala 19 rokov a je z nej maturantka.

Evita najnovšie pridala záber zo stužkovej, na ktorom Linda s mamou vyzerajú úplne ako sestry. Musíme uznať, že celej rodinke to pristane.

Ďalšie rodinné fotky:

Zdroj/Foto: Instagram /Evita Twardzik Urbaníková