Facebook na Slovensku spustil novú funkciu, ktorá určite poteší nejednu z vás. Odteraz už nebude vaša nástenka zasypaná samými príspevkami od priateľov a najmä od rôznych internetových stránok. Jednoduchým spôsobom si na 30 dní pozastavíte príval otravných noviniek!

 

Facebook toto opatrenie zaviedol najmä preto, aby nástenky používateľov neboli preplnené rôznymi príspevkami, a týmto spôsobom zároveň kontroluje používateľov, ktorí tieto príspevky pridávajú.

Funkciu si nastavíte jednoduchým spôsobom pomocou troch bodiek vpravo hore pri príspevku, kde vám vyskočí možnosť: „Pozastaviť príspevky priateľa na 30 dní s vysvetlením, že toto nastavenie len „dočasne zastaví zobrazovanie príspevkov“.

Facebook spustil novú funkciu

Zároveň ak sa rozhodnete, že príspevky od daného používateľa chcete opäť spustiť, funkcia sa dá deaktivovať v priebehu týchto 30 dní, a to prostredníctvom profilu vášho priateľa alebo danej stránky.

Táto funkcia beží už od polovice decembra 2017, no k nám sa dostala až teraz. Vidíte túto možnosť ako výhody alebo ju nepovažujete za efektívne riešenie? Aké ďalšie zmeny by vás potešili? Vaše názory a postrehy môžete popísať v komentároch!

Zdroj: androidportal.zoznam.sk l Foto: pixabay.com

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Loriana
Učiteľka, ktorá sa venuje všetkým možným témam, ktoré poskytujú istý odkaz pre spoločnosť. Mamička, ktorá najviac miluje svojho synčeka, a všetko, čo robí, robí iba pre neho. Žena, ktorá si užíva život a všetky jeho radosti..