Fanúšikovia zostali v šoku z najnovších správ o legendárnom českom spevákovi Karlovi Gottovi. Spolu so svojou mladšou manželkou Ivanou vychovávajú deti. Podľa českého denníka Blesk český slávik udržiava mimomanželský vzťah s inou ženou.

 

Maestro má vraj tajný vzťah už vyše 34 rokov, prvé informácie podal známy novinár bulváru Pavel Novotný. „Karel má oficiálne Ivanu, ale neoficiálne už veľmi dlho trávi čas s inou ženou, s ktorou mu je veľmi dobre. Cíti k nej dôveru a je rád, že je milovaný. Som za neho naozaj šťastný, že ju vedľa seba má, pretože Ivana je dobrá opatrovateľka, ale..,” toto kedy napísal.

Blesk sa rozhodol, že túto neznámu ženu vypátra a zistí kto to je. Podľa najnovších informácii ide o partnerku známeho speváka Ondřeja Havelky. Ide o Alicu Kovácsovú (51), ktorá je mimochodom matkou dvoch detí: Rozárky (20) a Huga (9).

Priestor na vyjadrenie k tejto kauze dostala od denníka aj samotná údajná priateľka majstra Gotta. Podľa jej slov je ich vzťah čisto priateľský, spája ich dlhoročné priateľstvo a nazvala Karla rodinným priateľom.

Alica Kovácsová

Zdroj: tvnoviny.sk, blesk.cz | Foto: Instagram, facebook

Hľadáte prácu? Skúste www.NovyJob.sk

Potrebujete nejakú službu? Skúste www.Sluzbomat.sk