Fanúšikovia zostali v šoku z najnovších správ o legendárnom českom spevákovi Karlovi Gottovi. Spolu so svojou mladšou manželkou Ivanou vychovávajú deti. Podľa českého denníka Blesk český slávik udržiava mimomanželský vzťah s inou ženou.

 

Maestro má vraj tajný vzťah už vyše 34 rokov, prvé informácie podal známy novinár bulváru Pavel Novotný. „Karel má oficiálne Ivanu, ale neoficiálne už veľmi dlho trávi čas s inou ženou, s ktorou mu je veľmi dobre. Cíti k nej dôveru a je rád, že je milovaný. Som za neho naozaj šťastný, že ju vedľa seba má, pretože Ivana je dobrá opatrovateľka, ale..,” toto kedy napísal.

Blesk sa rozhodol, že túto neznámu ženu vypátra a zistí kto to je. Podľa najnovších informácii ide o partnerku známeho speváka Ondřeja Havelky. Ide o Alicu Kovácsovú (51), ktorá je mimochodom matkou dvoch detí: Rozárky (20) a Huga (9).

Priestor na vyjadrenie k tejto kauze dostala od denníka aj samotná údajná priateľka majstra Gotta. Podľa jej slov je ich vzťah čisto priateľský, spája ich dlhoročné priateľstvo a nazvala Karla rodinným priateľom.

Alica Kovácsová

Zdroj: tvnoviny.sk, blesk.cz | Foto: Instagram, facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Rurinka P.
Som taká, že rada píšem o všetkom, čo ma zaujme. Celkovo sa zaujímam, čo sa kde deje a najviac milujem príbehy zo života a tiež rôzne zaujímavosti. Milujem hudbu, módu, cestovanie, deti, tanec.Som empatická, citlivka ale s tým sa moc nechválim :D ale tiež som niekedy zbrklá a všetko by som chcela hneď. Rada skúšam nové veci a žiadnym výzvam sa nebránim. Dúfam, že si na mňa zvyknete a budú sa Vám moje články páčiť :)