Aj napriek tomu, že markizácka Farma má za sebou už množstvo pokračovaní, každé jedno malo svoju divácku základňu a vzišli z neho mnohé zapamätateľné tváre. Z deviatej série mnohým utkvela v pamäti blondínka Eva Zelníková. 

Tá pracuje v módnom biznise a medzi jej klientky patrí mnoho známych Sloveniek. Pracuje aj po boku svojho manžela Matúša, s ktorým už rok po svadbe prežívali kritické obdobie. Našťastie ho zažehnali a teraz sa tešia zo spoločného prírastku. 4. júla do rodinky pribudol synček Matteo.

Narodil sa akútnym cisárskym rezom, čo čerstvú mamičku po prebudení mrzelo, keďže by chcela mať veľkú rodinu. “Ja chcem mať veľa detičiek takže som bola veľmi smutná, keď som sa zobudila po cisárskom, ale napriek tomu verím že ďalšie bábätko sa mi podarí ísť prirodzene.. nuž ale všetko je v živote tak ako ma byť a teraz je pre mňa hlavné že sme všetci v poriadku a zdraví,” zverila sa na sociálnej sieti.

Zároveň sa vyjadrila k otázke, ako sa cíti po sekcii a či je podľa nej lepšie rodiť sekciou alebo prirodzene: “Akútny cisársky však nie je žiadna sranda.. vstávať s rozrezanym bruchom k maličkému niekoľkokrát za noc plus objavovať svoje prsia a skúmať ako do nich dostať mlieko, nie je vôbec jednoduché…prišlo mi pár otázok a dotazov ako sa cítim a či je podľa mňa lepšie ísť prirodzene alebo cisarskym .. za mňa jednoznačne prirodzene! Určite je to tiež veľmi náročné ale predsa je to len telu prirodzený zásah ako cisársky a myslím si, že veľa žien si neuvedomuje čo taká brušná operácia so sebou potom prináša.” 

View this post on Instagram

❤️Matteo❤️👼🏻 4.7.2020 deň ktorý nám s @matuskostraznicky navždy zmenil život 🙏🏻🥰 neopísateľná laska… hlásim sa Vám z našeho aktuálneho home mode🙈❤️ musím úprimne povedať,že som fakt netušila aka je materská dovolenka prvé týždne doslova veda.. všetko je pre mňa nové, nepoznané.. každý deň sa učím a študujem:))) Mattejko ma vytrhol zo sveta podnikateľky a ukazuje mi svet mamičky na materskej 😍 ktorý je naozaj krásny, no zároveň určite nie jednoduchý, teda aspoň kým sa človek do toho dostane🙏🏻✨ zrazu ma život úplne iný význam .. som úplne do neho!💕 Akútny cisársky však nie je žiadna sranda.. vstávať s rozrezanym bruchom k maličkému niekoľko krát za noc plus objavovať svoje prsia a skúmať ako do nich dostať mlieko nie je vôbec jednoduché 🤯 prišlo mi pár otázok a dotazov ako sa cítim a či je podľa mňa lepšie ísť prirodzene alebo cisarskym .. za mňa jendoznačne prirodzene! Určite je to tiež veľmi náročné ale predsa je to len telu prirodzený zásah ako cisársky a myslím si,že veľa žien si neuvedomuje čo taká brušná operácia so sebou potom prináša .. ja chcem mať veľa detičiek takže som bola veľmi smutná keď som sa zobudila po cisárskom, ale napriek tomu verím že ďalšie bábätko sa mi podarí ísť prirodzene.. nuž ale všetko je v živote tak ako ma byť a teraz je pre mňa hlavné že sme všetci v poriadku a zdraví 🙏🏻✨💕 Mliečko nám už pomaly nabieha, tak uvidíme čo sa podarí 😍 verím že ostaneme len pri kojení aj keď zatiaľ aj dokrmujeme. Ďakujeme za všetky vaše rady ktoré mi píšete a podporné správy, tiež si myslím, že žena na materskej by sa mala snažiť ostať hlavne pokojná, šťastná a nestresovali sa, lebo všetko sa to potom odzrkadľuje na dieťatku. Aktuálne sa snažíme nastaviť si nejaký režim takze určite ocnením vaše postrehy a tipy v komentároch🥰 Mattejko milujeme ťa laska !!!!!!❤️❤️❤️za krásnu bielu výbavičku ďakujeme šikovným rukam @handmade.domi ❤️ #newborn #mylove #matteo #family

A post shared by Eva Zelníkova ( Strážnická) (@evazelnikova) on

Zdroj/Foto: Instagram /Eva Zelnikova