Aj napriek tomu, že markizácka Farma má za sebou už množstvo pokračovaní, každé jedno malo svoju divácku základňu a vzišli z neho mnohé zapamätateľné tváre. Z deviatej série mnohým utkvela v pamäti blondínka Eva Zelníková. 

Tá pracuje v módnom biznise a medzi jej klientky patrí mnoho známych Sloveniek. Pracuje aj po boku svojho manžela Matúša, s ktorým už rok po svadbe prežívali kritické obdobie. Našťastie ho zažehnali a teraz sa tešia zo spoločného prírastku. 4. júla do rodinky pribudol synček Matteo.

Narodil sa akútnym cisárskym rezom, čo čerstvú mamičku po prebudení mrzelo, keďže by chcela mať veľkú rodinu. “Ja chcem mať veľa detičiek takže som bola veľmi smutná, keď som sa zobudila po cisárskom, ale napriek tomu verím že ďalšie bábätko sa mi podarí ísť prirodzene.. nuž ale všetko je v živote tak ako ma byť a teraz je pre mňa hlavné že sme všetci v poriadku a zdraví,” zverila sa na sociálnej sieti.

Zároveň sa vyjadrila k otázke, ako sa cíti po sekcii a či je podľa nej lepšie rodiť sekciou alebo prirodzene: “Akútny cisársky však nie je žiadna sranda.. vstávať s rozrezanym bruchom k maličkému niekoľkokrát za noc plus objavovať svoje prsia a skúmať ako do nich dostať mlieko, nie je vôbec jednoduché…prišlo mi pár otázok a dotazov ako sa cítim a či je podľa mňa lepšie ísť prirodzene alebo cisarskym .. za mňa jednoznačne prirodzene! Určite je to tiež veľmi náročné ale predsa je to len telu prirodzený zásah ako cisársky a myslím si, že veľa žien si neuvedomuje čo taká brušná operácia so sebou potom prináša.” 

Zdroj/Foto: Instagram /Eva Zelnikova